• ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ آبان
  • اِلأَحَّد ٩ ربيع الاول ١٤٤۰
  • Sunday, November 18, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد ساعت 09:32 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۳۱ ساعت 09:32 | تعداد بازدید: 92 | کد مطلب: 61144
فعالیت اثربخش میز خدمت در سازمان تأمین اجتماعی

دکتر نوربخش: میزخدمت در تمامی واحدهای بیمه ای و اداری بخش درمان مستقر می شود

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه شخصا اجرای دقیق بخشنامه های صادر شده و فعالیت اثربخش میز خدمت را در این سازمان پیگیری می کند، گفت: میز خدمت در راستای راهبردهای کلی سازمان است و باید به این موضوع اهتمام داشته باشیم و خدماتی که از طریق میز خدمت ارائه می شود باید به اطلاع عموم مردم برسد.
دکتر نوربخش: میزخدمت در تمامی واحدهای بیمه ای و اداری بخش درمان مستقر می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی:

دکتر سیدتقی نوربخش در جلسه ویدئو کنفرانس با حضور مدیران بیمه ای و درمانی تأمین اجتماعی سراسر کشور اظهار داشت: میزخدمت در تمامی واحدهای بیمه ای و واحدهای اداری حوزه درمان سازمان تأمین اجتماعی راه اندازی می شود.

دکتر نوربخش افزود: برنامه اصولی سازمان تأمین اجتماعی اجرای کامل منویات ریاست محترم جمهوری درباره استقرار میز خدمت است و این کار مطابق با برنامه تعیین شده از ابتدای تیر ماه اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه راهبرد کلی سازمان تأمین اجتماعی کاهش مراجعات و گسترش خدمات غیر حضوری است که از ۴ سال گذشته با جدیت دنبال می شود، افزود: راه اندازی میزخدمت گام بسیار مهمی در اجرای راهبرد کلی سازمان تأمین اجتماعی است.

دکتر نوربخش ادامه داد: با راه اندازی میز خدمت تمرکز خدمات واحد های اجرایی سازمان تأمین اجتماعی در یک باجه با استفاده از فن آوری اطلاعات قابل انجام است که این کار مرحله بسیار مهمی در استفاده از خدمات الکترونیکی محسوب می شود و زمینه ساز غیرحضوری شدن خدمات نیز خواهد بود.

وی با بیان اینکه راهبردهای ریاست جمهوری موتور محرکی برای تحقق اهداف سازمان تأمین اجتماعی خواهد بود، افزود: بخشنامه مربوط به راه اندازی میز خدمت صادر شده است و از ابتدای تیرماه شاهد اجرایی شدن این برنامه خواهیم بود.

دکتر نوربخش تأکید کرد: این مدل ارائه خدمات در تمامی شعب اجرا می شود و این سیاست دولت است و مدیران سازمان تأمین اجتماعی نیز اهتمام ویژه ای نسبت به این موضوع دارند.

وی با تأکید بر لزوم بازنگری در روش های سنتی فعالیت واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی گفت: اجرای این طرح قطعا منجر به ارتقاء خدمات خواهد بود و ما باید این راه را طی کنیم و در روشهای سنتی فعالیت ها بارنگری کنیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی همچنین در این جلسه با اشاره به نزدیک شدن به اتمام مهلت اجرای قانون بخشودگی جرائم کارفرمایان، گفت: مدیران و کارکنان واحدهای بیمه ای سازمان در سراسر کشور از تمامی اختیارات قانونی خود برای استفاده حداکثری کارفرمایان از این قانون استفاده کنند.

دکتر نوربخش افزود: طی ماه های اخیر اطلاع رسانی گسترده ای برای استفاده کارفرمایان از قانون بخشودگی جرائم صورت گرفته است تا تمامی کارفرمایان دارای بدهی معوق از تسهیلات درنظر گرفته شده استفاده کنند و با پرداخت و یا تعیین تکلیف اصل بدهی از بخشودگی جرائم بهره مند شوند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد ساعت 09:32 | تعداد بازدید: 92 | کد مطلب: 61144
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • گزارش تصویری مراسم روز خانواده وتکریم بازنشستگان
  • گزارش تصویری کارمند نمونه مدیریت درمان کاشان

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 4/7487 sec