• ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ آبان
  • اِلأَحَّد ٩ ربيع الاول ١٤٤۰
  • Sunday, November 18, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۱ مهر ساعت 11:08 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۷/۱۸ ساعت 13:29 | تعداد بازدید: 766 | کد مطلب: 21078

تاریخچه

تاریخچه

 

 

معرفی  :  مدیریت درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان

فعالیت درمانی سازمان تامین اجتماعی در منطقه کاشان بطور رسمی بعد از تصویب قانون الزام در سال 69 آغاز گردید. ابتدا کار خود را با خرید خدمت توسط نیروهای رسمی وزارت  بهداشت در فعالیت های درمانی ( درمان مستقیم و غیر مستقیم ) شروع و در سال1371 کار درمانی خود را بصورت مستقل با استخدام نیرو در درمان مستقیم و غیر مستقیم آغاز نمود.
این مدیریت در حال حاضر  درسطح منطقه با  397 نفر نیروی انسانی شاغل به بیش از 347000 نفر  بیمه شده تامین اجتماعی ، خدمات درمانی ارائه می نماید.
مدیریت های درمان در سراسر کشور درمراکز استانها مستقر می باشد (بجز مدیریت درمان منطقه کاشان ). استقلال مدیریت درمان منطقه کاشان باعث گردیده که بیمه شدگان تامین اجتماعی دسترسی آسانی برای پیگیری مطالبات خود داشته باشند.این درحالی است که هم اکنون مدیریت درمان منطقه کاشان در بخش درمان مستقیم ماهانه به بیش از 76000  نفر بیمه شده و در بخش درمان غیرمستقیم ماهانه به 304000  نفر بیمه شده خدمات درمانی ارائه  می نماید.
به عبارتی مدیریت درمان منطقه کاشان در سال 96 به 4.2 میلیون مراجعه پاسخگو بوده است

با توجه به جمعیت جامعه ، سازمان تامین اجتماعی در منطقه کاشان(کاشان – آران وبیدگل –  نطنز)  افتخار دارد که توانسته است 68 درصد جمعیت جامعه را تحت پوشش خود درآورد .

به عبارت دیگر از هر 10 نفر کاشانی حدودا   7  نفر آنها تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی می باشند.

شایان ذکر است مدیریت درمان کاشان کار درمانی خود را در سال 1371با دراختیارداشتن بیمارستان دکتر بهشتی و پلی کلینیک بوعلی آغاز نمود که دربهمن ماه سال 1383 بیمارستان دکتر بهشتی براساس مصوبه هیئت وزیران به دانشگاه علوم پزشکی کاشان واگذار گردید . و هم اکنون نیز تمام خدمات در این مرکز بصورت رایگان برای بیمه شدگان تامین اجتماعی ارائه می گردد و 100درصد هزینه آن توسط سازمان تامین اجتماعی پرداخت می گردد.

هم اکنون مدیریت درمان منطقه کاشان افتخار می نماید ماهانه به  380000 بیمه شده خدمات درمانی دربخش درمان مستقیم وغیرمستقیم ارائه می نماید.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۱ مهر ساعت 11:08 | تعداد بازدید: 766 | کد مطلب: 21078
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • گزارش تصویری مراسم روز خانواده وتکریم بازنشستگان
  • گزارش تصویری کارمند نمونه مدیریت درمان کاشان

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 2/7778 sec